Statek "HARNAŚ"

- Kawiarnia na wodzie.

Jedną z atrakcji Pienin jest niedawno powstałe jezioro Czorsztyńskie. Znajduje się ono nad zalanym korytem rzeki Dunajec. Pod wodą znalazły się takie znane miejscowości jak Czorsztyn część wioski Niedzica czy Stare Maniowy.

Statek "HARNAŚ" to pływająca kawiarnia, z pokładu której można podziwiać okoliczne zabytki zarówno architektury jak i przyrody takie jak: Zamek Dunajec w Niedzicy, zamek w Czorsztynie, Zaporę Wodną w Niedzicy, skansen na półwyspie Stylchen, Zielone Skałki, Pieniński Park Narodowy oraz wiele innych. W górnej części oraz na dziobie statku znajdują się pokłady słoneczne, na których można zażywać kąpieli słonecznych w trakcie rejsu spacerowego. W środkowej części statku znajduje się przeszklona kawiarenka, w której przy miłej muzyce można wypić kawę, zimne piwko lub zchrupać coś słodkiego.

Przystań statku znajduje się w miejscowości Niedzica Zamek u stóp zamku. Łatwo do nas trafić, gdyż prosto z zamku Dunajec prowadzi ścieżka wprost do przystani statków "Biała Dama".

Statek Harnaś jest jedynym statkiem pasażerskim pływającym na rejsy widokowe, który pływa po jeziorze czorsztyńskim.

Statek może zabrać na rejs jednorazowo 130 osób co gwarantuje, że pomieszczą się zarówno osoby indywidualne jak również większe grupy zorganizowane.

Więcej informacji pod numerem telefonu:

+48 608 628 732 lub 18 27 50 121

Przystań statku "HARNAŚ" znajduje się u stóp zamku Dunajec w Niedzicy

Informacje

  • Rejsy: o każdej pełnej godzinie (przy minimum 15 osobach)
  • Czas trwania rejsu : 50 min.
  • Terminy: od maja do października
  • Ceny: dorośli: 33 zł,
    • dzieci (od 4 do 15 lat):  27 zł
    • dzieci do 4 lat gratis

REZERWACJA DLA GRUP :

 

Grupy zorganizowane - RABATY !!!

Zapraszamy do wzięcia udziału w wirtualnym rejsie po Jeziorze Czorsztyńskim.